Γενικές Ανακοινώσεις
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
1 (15-10-2019) Εγκύκλιος μετεγγραφών 2019-20 Tuesday, 15 October 2019 224
2 (07-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Monday, 07 October 2019 406
3 (03-10-2019) ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΔ407/80 2019-20 Thursday, 03 October 2019 336
4 (02-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 Wednesday, 02 October 2019 334
5 (01-10-2019) Μειωμένη μετακίνηση φοιτητών με τα ΜΜΜ του ΟΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ 2019-2020 Tuesday, 01 October 2019 428
6 (26-09-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Thursday, 26 September 2019 1736
7 (25-09-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 Wednesday, 25 September 2019 641
8 (24-09-2019) Ανακοίνωση εγγραφών πρωτοετών φοιτητών 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Tuesday, 24 September 2019 725
9 (19-09-2019) Ανακοίνωση εγγραφών πρωτοετών φοιτητών 2019-20 Thursday, 19 September 2019 824
10 (12-09-2019) ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ (ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ) Thursday, 12 September 2019 456