Γενικές Ανακοινώσεις
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
91 (04-11-2019) Ανακοίνωση για τις εγγραφές επιτυχόντων φοιτητών στην κατηγορία των σοβαρών παθήσεων Monday, 04 November 2019 801
92 (30-10-2019) 2ο Πανελλήνιο Συνέδριο «Ανοικτοί Εκπαιδευτικοί Πόροι και Ηλεκτρονική Μάθηση» Wednesday, 30 October 2019 966
93 (24-10-2019) ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ - ΣΧΕΔΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ 2019-20 Thursday, 24 October 2019 2159
94 (23-10-2019) Έναρξη παραγγελίας και διανομής συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου 2019-20 Tuesday, 22 October 2019 1185
95 (22-10-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 (Ορθή επανάληψη 22/10/2019) Tuesday, 22 October 2019 1852
96 (16-10-2019) Ανακοίνωση Πρακτικής Άσκησης Wednesday, 16 October 2019 904
97 (15-10-2019) Εγκύκλιος μετεγγραφών 2019-20 Tuesday, 15 October 2019 900
98 (07-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Monday, 07 October 2019 1093
99 (03-10-2019) ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΔ407/80 2019-20 Thursday, 03 October 2019 986
100 (02-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 Wednesday, 02 October 2019 1011
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 10 of 48