Γενικές Ανακοινώσεις
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
81 (23-10-2019) Έναρξη παραγγελίας και διανομής συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου 2019-20 Tuesday, 22 October 2019 1038
82 (22-10-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 (Ορθή επανάληψη 22/10/2019) Tuesday, 22 October 2019 1690
83 (16-10-2019) Ανακοίνωση Πρακτικής Άσκησης Wednesday, 16 October 2019 734
84 (15-10-2019) Εγκύκλιος μετεγγραφών 2019-20 Tuesday, 15 October 2019 741
85 (07-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Monday, 07 October 2019 938
86 (03-10-2019) ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΔ407/80 2019-20 Thursday, 03 October 2019 835
87 (02-10-2019) Υποδοχή πρωτοετών φοιτητών 2019-20 Wednesday, 02 October 2019 857
88 (01-10-2019) Μειωμένη μετακίνηση φοιτητών με τα ΜΜΜ του ΟΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ 2019-2020 Tuesday, 01 October 2019 925
89 (26-09-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 (Ορθή επανάληψη) Thursday, 26 September 2019 2549
90 (25-09-2019) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2019-20 Wednesday, 25 September 2019 1228
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 9 of 46