Γενικές Ανακοινώσεις
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
611 (24-01-2013) ΑΚΥΡΩΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 25/01/2013 Thursday, 24 January 2013 3764
612 (11-01-2013) Πρόγραμμα εξεταστικής Χειμερινού εξαμήνου 2012-2013 Friday, 11 January 2013 4465
613 (13-12-2012) Συμμετοχή του τμήματος στο πρόγραμμα “Enhancement of Quality Assurance System through professional development of academic leaders" Thursday, 13 December 2012 4401
614 (10-12-2012) Επιστημονικό εργαστήριο, Μίντια, ιστορία, μνήμη, Κόρινθος, 21-22/12/2012 Monday, 10 December 2012 3338
615 (04-12-2012) Πρόγραμμα κατατακτηρίων εξετάσεων (Ορθή επανάληψη) Tuesday, 04 December 2012 3842
616 (30-11-2012) Πρόγραμμα κατατακτηρίων εξετάσεων Friday, 30 November 2012 3766
617 (20-11-2012) Τελετή αναγόρευσης κου Μεταξά σε Επίτιμο Καθηγητή Tuesday, 20 November 2012 3538
618 (02-05-2012) Κατατακτήριες εξετάσεις 2012-2013 Friday, 02 November 2012 6514
619 (12-10-2012) Νέα παράταση σίτισης 2012-2013 Friday, 12 October 2012 3966
620 (05/10/2012) Ενημερωτική συνάντηση για την Πρακτική Άσκηση Friday, 05 October 2012 3644
 
<< Start < Prev 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Next > End >>
Page 62 of 71